RELAXACE

ARASFERA

Odpočinek, kontakt s přírodou, aromaterapie, masáže, meditace, tělesný pohyb, zdravá výživa...to vše jsou známé způsoby, jak redukovat stres. Snad každý si někdy uvědomil, že je dobré najít si svůj vlastní způsob obrany proti následkům stresu. U nás můžete relaxovat mezi velkými papoušky.

Bylo prokázáno, že kontakt se zvířaty zvyšuje lidem hladinu oxytocinu a serotoninu, hormonů zodpovědných za naše pozitivní emoce. Pod dohledem chovatele je čas strávený s ochočenými papoušky zajímavým uklidňujícím zážitkem. K přímému kontaktu jsou užíváni pouze mladí ptáci, odchovaní "od vajíčka" člověkem.

Souznění s přírodou nás zbavuje stresu, doplňuje energii a spravuje náladu. V areálu Arasféra lze spatřit desítky druhů exotických ptáků, vstoupit k nim do velké voliéry nebo krmit krotké papoušky z ruky. Zveme vás na prohlídku našeho malého ptačího světa.Přijďte prožít hezké chvíle do příjemného prostředí!

Prohlidky areálu jsou závislé na počasí a ročním období. Papoušci jsou v otevřených voliérách od května do října. Možnost strávit čas s mláďaty je závislá na momentálních odchovech. Podrobnosti lze získat na www.arasfera.cz.